[image_slider source = ‚slider‘ width = ‚930‘ height = ‚350‘ slider_name = ‚Homepage Slider‘]

[divider]

[recent_work_module title = ‚Ukázky naší práce‘]

Nahlédněte do výběru našich prací, které jsme v minulosti realizovali. Více naleznete v sekci

Reference —
[/recent_work_module]

[clients_module title = ‚Klienti‘]
Spokojenost těchto klientů je důkazem, že děláme naší práci kvalitně. Umíme služby za skvělé ceny, aniž by jsme museli ubírat na kvalitě. Rádi vám nezávazně naceníme vaší poptávku.

[/clients_module]

[raw]

Eventy

Eventy

Na základě zadání klienta jsme schopni kompletně vypracovat a následně zrealizovat: eventy v obchodních centrech, street promo, launch nových produktů, road show, slavnostní otevření poboček, rauty a bankety, firemní výročí, vánoční večírky atd.

Grafika

Grafika + výroba

V našem týmu působí několik zkušených grafiků. Dle přání klienta dokážeme zajistit veškeré grafické práce včetně levného a kvalitního tisku. Potřebujete vizuál Vaší akce? Pozvánky? Vizitky? Bannery? Umíme víc než si myslíte.

Street promotion

Street promo

Disponujeme vlastními týmy zkušených hostesek a promotérů. Desítky úspěšných samplingů jsou toho jasným důkazem. Kromě Prahy působíme ve všech regionech ČR, tzn. naplánovat a zrealizovat kvalitní road show je pro nás snadné.

Booking

Technické zajištění

Zajištění lokace a booking interpretů. Kompletní zvuková, světelná a projekční technika. Pronájem a výroba nábytku pro eventy, prodejní prostory a veletrhy. Logistika a instalace. Stavba pódií a stanů. Technický dozor.

Vyzkoušejte novou agenturu za bezkonkurenční ceny

[button size = ‚medium‘]Pojďme dělat společně![/button]

[/raw]